“Щедра масляна”

З благословіння архієпископа Мукачево і Ужгородського Феодора 6 березня на тереторіі Іонно-Богословського монастиря відбулась масляна яку організувало Іршавське братство імені Предтечі Господього Іонна за підтримки намісника монастиря архімандрита Філарета (Скупейко),,Щедра масляна,, – під такою назвою проходило свято на яке було запрошено безліч гостей,дітей з дитячого будинку і шкіл-інтернатів.Православна масляна це не стрибання через вогонь і гуляня до ранку з пляшкою в руках зазначив голова Іршавського братства ієромонах Агапіт, цього Воскресного дня ми мали змогу побувати на православні масляні де проходив цікавий концерт за участі більше пятдисяти учасників- Воскресноі школи Іоанно-Богословського монастиря,зразкового ансамблу м,Іршави ,,Кирниченька, учнів музичної школи міста ,Кучавського братства на честь Памяті Митрополита Володимира а також на святі були аніматори і казкові героі.Дітки і дорослі споглядали сценки про Митаря і Фаресея,про блудного сина які проходили як повчальник урок того як треба жити.Цікава симфонічна музика і жвавий закарпатський спів недавав сумувати нікому.Смачненькі варенички, млинці і какао були для всіх хто навідався на свято, великі казани молока і вареників зникали вмить а потім цікаві конкурси,ігри і розваги з дітками.Навіть дощик який так хотів падати милостю Божою лиш десь десь краплинками лякав людей.На завершеня свята всім діткам були роздані призи.Блиск і очах,посмішки на обличчі і радість це найголовніший подарунок що отримали дорослі і дітки.Хоч на ті пару годин всі дітки з дитячих будинків,з шкіл -інтернатів і просто прихожани всі були як одна сімя-дружня православна родина!