Запрошуємо на святкування Дня православної молоді

З благословення Високопреосвященнішого Феодора, архієпископа Мукачівського і Ужгородського та ініціативи Іршавського молодіжного братства на честь святого пророка і крестителя Господнього Іоанна та сприяння молодіжного відділу єпархії 15 лютого в Свято-Іоанно-Богословському чоловічому монастирі, що в селі Сільце, Іршавського району відбудеться “Стрітенська молодіжна зустріч”.
Під час проведення молодіжної зустрічі заплановане живе спілкування молоді зі священнослужителями, психологами, лікарями, тощо.
Обмін місіонерським досвідом, збільшення комунікаційного спілкування між молоддю – мета заходу.
Розпочнеться зустріч о 17.00 годині за київським часом.
В програмі зустрічі крім спілкування буде спів церковних та народних піснеспівів, молоді люди розлянуть молодіжні проекти на 2016 рік. Завершиться дійство святковою спільною трапезою.

Голова братства ієромонах Агапіт

6Kg4ys51vos